یکشنبه 5 تیر 1401 |

میرزایی: تنها 8 روز به پایان مهلت ثبت آثار باقی مانده است

 | تاریخ ارسال: 1395/4/23 | 

رییس دبیرخانه جشنواره بین المللی فارابی گفت: در مدت اندک 50 روز گذشته برای ثبت اثر در سامانه هشتمین جشنواره بین المللی فارابی، بیش از 1400 اثر در سامانه الکترونیکی دبیرخانه هشتمین جشنواره بین المللی فارابی ثبت شده است .

به گزارش واحد اطلاع رسانی و تبلیغات هشتمین دوره جشنواره بین المللی فارابی، دکتر حسین میرزایی با اشاره به زمان محدود باقی مانده برای ثبت اثر در سامانه الکترونیک جشنواره خاطر نشان کرد: استادان، پژوهشگران و علاقه مندان تنها 8 روز برای ثبت اثر خود مهلت دارند و هر چه سریعتر با ثبت آثاری که در چهار سال گذشته از ابتدای فروردین 1391 تا پایان اسفند ماه 1394 تهیه و منتشر شده است، در این دوره شرکت کنند.

وی افزود: اقدامات برای اجرای این جشنواره با تصویب هیات وزیران و شورای سیاست گذاری جشنواره از اسفند ماه سال گذشته و دریافت آثار از ابتدای خرداد ماه آغاز شده است و تا پایان تیر ماه به پایان می رسد و با توجه به هدفگذاری هفته پژوهش برای اختتامیه این جشنواره، احتمال تمدید زمان ثبت آثار بسیار کم است.

رییس دبیرخانه جشنواره بین المللی فارابی درباره آثار رسیده به دبیرخانه در گروه های مختلف بیان کرد: در میان گروه های دوازده گانه  تاریخ، حقوق، علوم سیاسی، مطالعات هنر، زبان و ادبیات، علوم اجتماعی، فلسفه، مطالعات انقلاب، علوم تربیتی، علوم اقتصادی، فقه و بخش خارجی در بخش فقه و بخش علوم اقتصادی بیش از گروه های دیگرتاکنون  آثار دریافت شده است که پس از پایان مهلت ثبت اثر آمار دقیق هر بخش منتشر می شود.

میرزایی با تاکید بر روند الکترونیک دریافت آثار در این دوره جشنواره یادآور شد: در این دوره از جشنواره تمام آثار اعم از طرح های پژوهشی، رساله های دکتری و پایان نامه های دوره های کارشناسی ارشد به صورت دیجیتال و تنها از طریق سامانه الکترونیکی جشنواره دریافت می شوند. از آنجایی که فایل کتاب در اختیار مولفان قرار ندارد، از این رو از این دسته از افراد پس از ثبت نام و بارگذاری فهرست و جلد کتاب خود در سامانه جشنواره، خواسته شده است تا اصل کتاب را به دبیرخانه ارسال کنند.

جشنواره بین المللی فارابی در حوزه علوم اسلامی و انسانی از سوی وزارت علوم و با مشارکت یونسکو، آیسسکو و بنیاد ملی نخبگان برگزار می شود و دبیرخانه دائمی آن در پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی مستقر است.


دفعات مشاهده: 11000 بار   |   دفعات چاپ: 186 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وبگاه متعلق به سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی است.

طراحی و برنامه‌نویسی: یکتاوب افزار شرق