سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 |

رئیس دبیرخانه و دبیر شورای علمی دهمین جشنواره بین‌المللی فارابی منصوب شدند

 | تاریخ ارسال: 1396/11/23 | 

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس دهمین جشنواره بین‌المللی فارابی در احکام جداگانه‌ای دکتر حسین میرزایی رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی را به سمت رئیس دبیرخانه و دکتر سید عبدالامیر نبوی عضو هیئت علمی این پژوهشکده را به عنوان دبیر شورای علمی دهمین جشنواره بین‌المللی فارابی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فارابی، دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس دهمین جشنواره بین‌المللی فارابی در احکام جداگانه‌ای دکتر حسین میرزایی رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم را به سمت رئیس دبیر خانه و دکتر سید عبدالامیر نبوی عضو هیئت علمی این پژوهشکده را در جایگاه دبیر شورای علمی دهمین جشنواره بین‌المللی فارابی منصوب کرد.

در حکم انتصاب دکتر میرزایی آمده است: نظر به سوابق، تعهد و شایستگی جناب عالی و بر اساس تبصره ۱ماده ۷ آیین نامه جشنواره بین‌المللی فارابی، به موجب این حکم به سمت «رئیس دبیرخانه دهمین جشنواره بین‌المللی فارابی» منصوب می شوید. با توجه به نقش اساسی دبیرخانه در برگزاری این رویداد علمی مهم کشور، امید است با برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌های بایسته دهمین دوره جشنواره نیز همانند دوره‌های پیشین به نحو شایسته و مطلوب مدیریت شود.

دکتر غلامی همچنین در متن حکم انتصاب دکتر نبوی نوشته است: نظر به سوابق علمی، تعهد و شایستگی جناب عالی و بر اساس تبصره ۱ماده ۷ آیین نامه جشنواره بین‌المللی فارابی، به موجب این حکم به سمت «دبیر شورای علمی دهمین جشنواره بین‌المللی فارابی» منصوب می‌شوید. با توجه به نقش اساسی شورای علمی در برگزاری این رویداد علمی مهم کشور، انتظار می رود آثار فاخر واصله با دقت علمی بررسی و به جامعه علوم انسانی کشور معرفی شوند.


دفعات مشاهده: 11969 بار   |   دفعات چاپ: 285 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وبگاه متعلق به جشنواره بین‌المللی فارابی است.

طراحی و برنامه‌نویسی: یکتاوب افزار شرق