جشنواره بین‌المللی فارابی- اخبار
بازدید دکتر غلامرضا غفاری از دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فارابی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/8/2 | 
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی فارابی، دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دبیر یازدهمین جشنواره بین المللی فارابی از دبیرخانه جشنواره بازدید کرد.

وی، ضمن بازدید از دبیرخانه با مدیران و کارشناسان دبیرخانه درباره فرایندهای اجرایی در حال انجام یازدهمین جشنواره و تعداد آثار ثبت شده در سامانه جشنواره به گفتگو پرداختند.
دکتر حسین میرزایی رئیس دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین المللی فارابی نیز در این جلسه گزارشی از روند و فرایند امور و دریافت آثار پژوهشی (شامل «اثر پژوهشی اختتام یافته»، «کتاب تالیفی پژوهشی» «رساله دکتری» و «پایان‌نامه کارشناسی ارشد») توسط دبیرخانه جشنواره ارائه کرد و از آغاز داوری و تشکیل کمیته‌های علمی در روزهای آینده خبر داد.

دکتر غفاری در این بازدید بر تلاش حداکثری دبیرخانه برای شناسایی و معرفی آثار فاخر حوزه علوم انسانی و اسلامی تاکید کرد و گفت: جشنواره بین‌المللی فارابی با برگزاری ده دوره به یک مرجعیت علمی در حوزه علوم انسانی و اسلامی رسیده و امید است که با برگزاری یازدهمین دوره همانند گذشته بتواند در گشودن افق‌های جدید برای پیشرفت حوزه علوم انسانی و اسلامی کشور و معرفی شخصیت‌های علمی به جامعه پیشگام باشد.

نشانی مطلب در وبگاه جشنواره بین‌المللی فارابی:
http://farabiaward.ir/find.php?item=1.95.256.fa
برگشت به اصل مطلب