جشنواره بین‌المللی فارابی- اخبار
رئیس دبیرخانه جشنواره بین المللی فارابی اعلام کرد: چهار روز به پایان مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره باقی مانده است

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1396/3/28 | 

رئیس دبیرخانه نهمین جشنواره بین المللی فارابی خبر داد: تنها چهار روز به پایان مهلت ثبت وارسال آثار به دبیرخانه نهمین جشنواره باقی مانده است.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و تبلیغات دبیرخانه نهمین جشنواره بین المللی فارابی، دکتر حسین میرزایی با تاکید بر مهلت اندک باقی مانده برای ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره نهم گفت: دبیرخانه تا کنون حدود 2600 اثر در گروه های دوازده گانه جشنواره دریافت کرده است و در چهار روز باقی مانده نیز آثار را دریافت خواهد کرد. اما به هیچ وجه زمان دریافت آثار تمدید نخواهد شد.

وی با اشاره به دریافت آثار از طریق سامانه این جشنواره افزود: در این دوره با مشارکت گروه های علمی مستقر در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، پژوهشکده ها و انجمن های علمی نسبت به شناسایی آثار شایسته در سطح ملی و بین المللی اقدام شده است.

میرزایی تاکید کرد: آخرین مهلت ثبت و ارسال اثر به دبیرخانه نهمین جشنواره بین المللی فارابی ساعت 24 روز 31 خرداد ماه 1396 است و پس از آن اثری در بخش داخلی دریافت نخواهد شد.

جشنواره بین المللی فارابی ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی آثار این حوزه را در دوازده گروه تاریخ، جغرافیا و باستان‌شناسی، حقوق، زبان و ادبیات،علوم اجتماعی و علوم ارتباطات، علوم اقتصادی، مدیریت و حسابداری، علوم تربیتی، روانشناسی، علوم رفتاری و تربیت بدنی، علوم سیاسی، روابط بین‌الملل و مطالعات منطقه‌ای، فقه،‌ اصول، علوم قرآنی و حدیث، فلسفه، کلام، اخلاق‌، ادیان و عرفان، فناوری اطلاعات، اطلاع‌رسانی و کتابداری، مطالعات هنر و زیبایی شناسی و مطالعات انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) از طریق سامانه جشنواره نهم به نشانی www.farabiaward.ir  دریافت می کند.

نشانی مطلب در وبگاه جشنواره بین‌المللی فارابی:
http://farabiaward.ir/find.php?item=1.95.168.fa
برگشت به اصل مطلب