شنبه 31 اردیبهشت 1401 |

تاکید رئیس دبیرخانه جشنواره بین المللی فارابی و مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی بر ضرورت حفظ و ارتقاء منزلت علمی جشنواره

 | تاریخ ارسال: 1400/11/6 | 
طی نشستی با حضور کارکنان دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فارابی که در تاریخ ۵ بهمن در محل مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، دکتر مهدی عباس‌زاده به عنوان قائم‌ مقام رئیس دبیرخانه جشنواره بین المللی فارابی معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه جشنواره بین المللی فارابی، در این نشست، حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضا غلامی، رئیس دبیرخانه جشنواره بین المللی فارابی و مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی، با یادآوری نقش و جایگاه ویژه جشنواره بین‌المللی فارابی در پیشرفت علوم انسانی و اسلامی، بر ضرورت حفظ و ارتقاء منزلت علمی جشنواره و برگزاری اختتامیه آن در موعد مقرر تاکید کرد.

 

دکتر غلامی افزود : سیاست ما در جشنواره بین‌المللی فارابی چرخش مدیران و اعضای کمیته‌های علمی پانزده‌گانه و همچنین کمیته بین‌الملل به منظور ایجاد تنوع فکری در چارچوب نصاب‌های علمی جشنواره است. بنابراین در جشنواره سیزدهم، نزدیک به ۷۰ درصد اعضاء کمیته‌های علمی تغییر و اساتید مبرز و باسابقه جدیدی جایگزین اساتید قبلی خواهند شد.
وی گفت : یکی از امتیازات دبیرخانه جشنواره فارابی، حضور کارکنان حرفه‌ای، با تجربه و دلسوز می‌باشد که توانسته‌اند ضمن صیانت از استانداردهای حاکم بر جشنواره، گام به گام به پیشرفت جشنواره فارابی کمک کنند.
حجت الاسلام دکتر غلامی ادامه داد : حضور دکتر عباس‌زاده به عنوان فردی دانشمند و با تجربه به عنوان قائم‌ مقام رئیس دبیرخانه فرصت خوبی را برای ارتقاء جشنواره سیزدهم فراهم‌ کرده است.
شایان ذکر است، دکتر مهدی عباس‌زاده، دانشیار گروه معرفت شناسی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و معاون پژوهشی آن پژوهشگاه می‌باشد و دبیری علمی دو دوره جشنواره علمی علامه طباطبایی را در کارنامه خود دارد.

دفعات مشاهده: 1812 بار   |   دفعات چاپ: 33 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وبگاه متعلق به سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی است.

طراحی و برنامه‌نویسی: یکتاوب افزار شرق