سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ |

راهنمای ارسال اثر

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ | 
راهنمای ارسال اثر
فرهیخته ارجمند: قبل از تکمیل فرم لطفا به توضیحات زیر توجه نمایید.
- ارسال گزارش اختتام‌یافته پژوهش فقط در قالب PDF قابل پذیرش است. 
- مقصود از کتاب پژوهشی اثری است پژوهشی در حوزه علوم انسانی و اسلامی که توسط یکی از انتشارات معتبر داخلی و خارجی منتشر شده و دارای مجوز انتشار و شابک باشد.
            تبصره1: پژوهشگران گرامی می‌توانند فایل کامل الکترونیک کتاب خود را در سامانه بارگذاری کنند که در این‌صورت از ارسال نسخه فیزیکی اثر اجتناب شود.
              تبصره2: در صورت عدم تمایل به ارسال فایل الکترونیک، لازم است دو نسخه اثر فیزیکی پس از طی مراحل ثبت اثر به آدرس دبیرخانه ارسال شود. ضمناً برای ارسال اثر فیزیکی، بارگذاری تصویر فایل     روی جلد، شناسنامه کتاب (چاپ شده) در یک فایل PDF ضروری است.
            تبصره 3: کتاب دریافتی پس از برگزاری اختتامیه جشنواره به ارسال کننده عودت داده نمی‌شود.

- در صورتی که رساله دکتری و پایا‌‌نامه کارشناسی‌ارشد ارسال می‌کنید فقط اطلاعات دانشجو در فرم ارسال اثر وارد شود و از ذکر اطلاعات استادان راهنما و  مشاور پرهیز شود.
- در صورتی که رساله دکتری و پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد ارسال می‌کنید حتما برگه دفاع با ذکر تاریخ دفاع در فایل PDFارسالی جاگذاری شده باشد.
- بارگذاری رزومه مؤلف اثر (صرفا نویسده اول) شامل سوابق علمی و پژوهشی از جمله کتاب‌ها و مقالات منتشرشده و شرکت در همایش‌های داخلی و خارجی برای افراد حقیقی ضروری می‌باشد.
- برای آثاری که به‌صورت حقوقی ارسال می‌شود نماینده آن سازمان اگر به رزومه نویسنده دسترسی ندارد فایلی شامل نام و مشخصات دانشگاه یا موسسه را در یک صفحه به‌صورت  PDF بارگذاری نماید. 

دفعات مشاهده: 28843 بار   |   دفعات چاپ: 235 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وبگاه متعلق به جشنواره بین‌المللی فارابی است.

طراحی و برنامه‌نویسی: یکتاوب افزار شرق